Online vizitka

Martina Javůrková, MBA

Kategória: Personalista / Kouč
Miesto poskytovania: celé Slovensko
Telefón: 0949 123777

Popis služby:
KARIÉRA: balíček služieb určený pre tých z vás, ktorí chcete lepšiu prácu. Chcete zmeniť zamestnanie a neviete, ako to urobiť diskrétne a tak aby ste si polepšili. Je určený pre tých, ktorí chcú lepší životopis, chcú si nacvičiť na nečisto pracovný pohovor, chcú poriadny LinkedIn profil a chcú si naplánovať svoju kariéru na dlhšie ako najbližší džob.

HR RIEŠENIA: pomáhajú recruiterom a manažérom. Vďaka tejto službe môžete získať buď tréning alebo poradenské služby na všetko, čo sa týka náboru, od popisu pracovnej pozície, nastavenia náborového procesu, analýzu nákladov a úspor, efektívnu inzerciu, najlepšie metódy pracovných pohovorov, návrhy/ šablóny dokumentov potrebných pri nábore, nastavenie metodiky interného talent manažmentu až po HR marketing.

START UP STRATÉGIE: Ak ste sa rozhodli alebo rozhodujete sa podnikať, pomôžem vám zanalyzovať a vyhodnotiť vaše šance na trhu. Viem, že máte skvelý nápad, a práve preto je dôležité, aby sa naň pozrel niekto s chladnou hlavou predtým, než do jeho vývoja investujete príliš veľa. Vy získate prehľadný dokument, v ktorom pomocou SMART plánovania dáte štruktúru vášu snu, pomocu PESTLE/ PESTLE MAP vyhodnotíte aktuálne aj dlhodobé externé vplyvy, analýza Porter 5 Forces vám lepšie ukáže vaše postavenie na trhu a nakoniec SWOT zhrnie všetky riziká a príležitosti.

Informácie o flexibilnom pracovnom trhu