Online vizitka

Dávid Brňák - L.I.S.T.

Kategória: Lektor cudzích jazykov
Miesto poskytovania: Osobne - Šaľa a okolie, virtuálne (cez Skype) - celé Slovensko

Popis služby:
Poradenstvo v oblasti osvojenia základov anglického jazyka v rámci rozvoja osobnosti. Vypracovanie individuálneho študijného plánu, podľa predstáv a potrieb klienta. Časová flexibilita, cena dohodou.

Referencie:
Nami vypracovaný kurz Plynulej angličtiny pre nováčikov získal ocenenie za účasť v súťaži o Cenu ministra hospodárstva SR "Inovatívny čin roka 2011".
www.rodinna-anglictina.sk - Aby sme rozumeli našim deťom

"Plynulá angličtina je fantastický systém výuky. Ešte nikdy som sa tak nebavil pri učení angličtiny tak ako s týmto systémom. Začal so ako úplný začiatočník a lekcie sa mi veľmi páčili. Na každú novú lekciu som sa doslova tešil. Ďakujem ti Dávid, že si mi ukázal, ako sa dá zaujímavo a efektívne učiť angličtina."
Milan Chovanec

"Vyhodou tohto sytemu je, ze nemusite nikde cestovat.
Ucite sa doma pred pc a cas si dohodneme s lektorom kedy nam to vyhovuje."
Fedurco Juraj

"Tento spôsob výučby angličtiny nie je štandardná učebnicová výučba, na ktorú sme boli zvyknutí zo školy. Je to nová metóda a myslím, že veľmi efektívna, pretože sa človek učí počúvaním. Treba len vydržať!"
Zuzana

"V prvom rade sa chcem podakovat za tieto super pravidla, dodali mi fakt nadsenie a motivaciu este vacsiu ako bola :) "
Marína Zubajová

"Zapojili sme sa do projektu Plynulá angličtina - kurzy rozvoja osobnosti.
Nám deťom sa táto forma učenia jazyka veľmi páči. Je to netradičná forma výučby, veľmi zábavná a nenáročná na našu pozornosť . Na konzultácie cez Skype sa veľmi tešíme. Náš lektor je zábavný, super sa s ním rozpráva a vie nás povzbudiť, aby sme pokračovali ďalej.
My dospelí za veľmi pozitívne považujeme hlavne to, že deti sa zároveň učia zodpovednosti."
deti z detského domova Sereď - Aďo, Leonka, Kiko,Ivetka a Mgr. Hercegová, Bc.Hrubá, tútorka projektu: Mgr. Alexandra Ščasná

Viac tu: http://www.rodinna-anglictina.sk/referencie/

Informácie o flexibilnom pracovnom trhu