Poradňa

PODNIKATEĽSKÝ PLÁN

Potrebujem podnikateľský plán? Potrebujem biznis plán?

Potrebujem vypracovať podnikateľský plán

Potrebujem biznis plán (business plan)

Podnikateľský plán je potrebný nielen pre rôzne typy investorov (strategického, inštitucionálneho, business angela) či banku,  ale najmä pre seba samého, aby ste vedeli, kam smeruje vaše podnikanie.  Má rôzne podoby prezentácie. O tom, ako sa tvorí a aký je dôležitý, ste už asi veľa počuli i čítali. Napriek tomu ho stále nemáte. Nie je čas, schopnosť sústrediť sa, neviete ako na to, a podobne.

Radi ho pre vás vytvoríme a odľahčíme od tejto aktivity.  Vy sa naďalej budete môcť venovať svojmu vzácnemu podnikaniu.

Máme niekoľkoročné skúsenosti z práce v medzinárodných konzultačných firmách a fondoch rizikového kapitálu a cez ruky nám prešli stovky business plánov a projektov spoločností. Pracovali sme na viacerých predajoch spoločností investorom. Kto sme?

Vlasta Kostercová

Pracovala 10 rokov pre dva fondy rizikového kapitálu (Slovenský post privatizačný fond založený Európskou bankou pre obnovu a rozvoj a Slovensko-americký podnikateľský fond). Hodnotila spoločnosti a ich podnikateľské zámery a predkladala investičné návrhy predstavenstvu fondu. Pozná celý investičný proces (od prvého kontaktu investora s podnikateľom cez investíciu do spoločnosti, monitoring po exit investora zo spoločnosti), vrátane due diligence, a reálie komunikácie podnikateľa s investorom. Medzi jej zverené a zrealizované investície boli spoločnosti ako Profesia, Rádio Expres, Ardaco, Gotive a iné.  V súčasnosti je aktívna i ako súdna znalkyňa v ekonómii so zameraním na kontroling a ohodnocovanie podnikov, vrátane finančných analýz.

Zuzana Kresánková

Zuzana má niekoľkoročné skúsenosti z oblasti investičného bankovníctva a rizikového kapitálu.  Pracovala na projektoch predaja/kúpy podnikov na Slovensku a Českej republike, na analýze strategických opcií pre veľké konglomerácie, ako aj  na PPP (public-to-private partnership) projektoch.

  • Viac o službách, podnikateľských plánoch a spolupráci.

  • V prípade, že potrebujete podnikateľský zámer pre účel získania príspevku na podnikanie, resp. rozbeh živnosti, čítajte viac o podmienkach.

  • Podporte svoje podnikanie.Vytvorte si u nás Virtuálnu vizitku (zatiaľ bezplatne). 

  • Kontakt

  • Cenník

PhDr. Zuzana Kresánková, Spoluzakladateľka www.flexipraca.sk, Rodina a práca v harmónii, o.z. | 18.03.2013 08:06
 
 
Prečítajte si tiež

Informácie o flexibilnom pracovnom trhu