Vodič nákladného vozidla, sk. C

Frigopet - Peter Janeček

Popis pracovnej pozície
Lokalita: Bánov (Nové Zámky, Nitriansky kraj)
Pracovná oblasť: Služby - Doprava/Logistika
Typ pracovného úväzku: Plný úväzok

Náplň práce:
Náplň: Rozvoz tovaru chladiarenským vozidlom,
Miesto výkonu práce: Západné Slovensko,
Deň nástupu do práce: Ihneď,
Nočná práca: áno,

Požadujeme:
Požadované vzdelanie: Nižšie stredné odborné vzdelanie, stredné odborné vzdelanie,
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov,
Certifikáty: Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča, Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku,
Zručnosti, schopnosti: vodičské oprávnenie skupiny C,
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť

Ponúkame:
mzda 900 €
Kontaktné informácie
Kontaktná osoba: Peter Janeček
Telefón: 0908780835
E-mail: frigopet@gmail.com
Informácie o spoločnosti
Hlavným predmetom podnikateľskej činnosti Frigopet je vnútroštátna chladiarenská preprava potravín s dôrazom na západné Slovensko a okolité regióny.
Informácie o pracovnej ponuke
Dátum vloženia: 31.08.2018
Identifikačné číslo ponuky: 00-0108-1535712651

Informácie o flexibilnom pracovnom trhu